Yönetim Kurulu

 

DURMUŞ DÖVEN

Yönetim Kurulu Başkanı / İcracı

EGEMEN DÖVEN

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı / İcracı

HASAN RASİH BOZTEPE

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı / İcracı 

EKREM BURCU

Yönetim Kurulu Üyesi / İcracı Olmayan

LEVENT ERÇEL

Yönetim Kurulu Üyesi / İcracı Olmayan

EREM ERSOY

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

CEM AKGÜN

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

 

Komiteler

 

CEM AKGÜN

Kurumsal Yönetim Komitesi Başkanı / Denetim Komitesi Üyesi

EREM ERSOY

Denetim Komitesi Başkanı / Riskin Erken Saptanması Komitesi Başkanı

EKREM BURCU

Riskin Erken Saptanması Komitesi Üyesi

HAKAN ALAN

Finans Direktörü ve Yatırımcı İlişkileri Yön.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

REYSAŞ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ÖZGEÇMİŞLERİ

Durmuş Döven
Reysaş Yönetim Kurulu Başkanı

1980 yılında iş yaşamına atılan Durmuş Döven, önce Hacettepe Üniversitesi İşletme Fakültesi ardından da Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Bölümünü bitirmiştir. Maltepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi üzerine de Yüksek Lisans yapmıştır. 1990 yılında Reysaş Lojistik ve Taşımacılık firmasını kuran Durmuş Döven, lojistik sektöründen önce inşaat, ithalat, üretim gibi alanlarda faaliyet göstermiştir. Bu arada dikey entegrasyon ilkesine bağlı olarak birçok yeni yatırımı gerçekleştirmiştir. 18 Nisan 1961 yılında Ankara'da doğan Durmuş Döven evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce bilen Durmuş Döven, uçaklarla çok ilgili, pilotluğu ise bir tutkusu olarak tanımlamaktadır.

Hasan Rasih Boztepe
Reysaş Yönetim Kurulu Başkan Yrd.

11 Mayıs 1966 yılında doğan Hasan Rasih Boztepe, Kuleli Askeri Lisesini bitirdikten sonra 1988 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. 1991 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Master yapmış, 1992 yılında da İstanbul Üniversitesi Ürün Yönetimi bölümünde Doktorasını tamamlamıştır. İş yaşamına 1989 yılında Işıklar Holding’te proje mühendisi olarak başlamıştır. Birçok otomotiv firmasında yönetici olarak çalışan Boztepe, 2001 yılından bu yana Reysaş Lojistik’te Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Egemen Döven
Reysaş Yönetim Kurulu Üyesi

23 Nisan 1985 yılında Ankara’da doğan Egemen Döven, ilkokulu Büyük Kolej’de, ortaokulu Özel Bilkent Lisesinde ve liseyi de 2003 yılında TED’de bitirmiştir. Aynı yıl Koç Üniversitesi İşletme bölümüne başlayıp, 2007 yılında bölümünden Vehbi Koç Onur derecesi alarak mezun olmuştur. 2002 yılında Macaristan’ın Györ şehrinde Hödlmayer’de lojistik stajı yapıp, 2004 yılında bankacılık, finans ve hazine bölümlerinde HSBC’de çalışmıştır. 2005 yılında ise operasyon ve planlama bölümlerinde Adapazarı’ndaki Toyota Otomobil Fabrikasında çalışmıştır. 2007 yılından itibaren Reysas GYO şirketinde Yön. Krl.Üyeliği ve grup şirketlerinde de yöneticilik yapmaktadır. SET (Single Engine Turbine) lisansına sahip olan Egemen Döven Avrupa’da bu lisansa sahip sayılı pilotlardandır. İyi derecede İngilizce bilen Egemen Döven evli ve 3 çocuk babasıdır.

Ekrem Burcu
Reysaş Yönetim Kurulu Üyesi

10 Temmuz 1960 yılında doğan Ekrem Burcu Hacettepe Üniversitesi İşletme bölümünü bitirmiştir. Bayındırlık Bakanlığı ve bağlı birimlerinde sırasıyla uzman, şube müdürü ve daire başkan vekilliği yapmıştır.2003 yılında kendi isteği ile Bayındırlık Bakanlığından emekli olmuştur. 2003 yılında Reysaş Lojistik grubunda çalışmaya başlayan Ekrem Burcu, Ankara Bölge Müdürlüğü ve Proje Koordinatörlüğü yapmıştır. Reysaş Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi olan Burcu, 2 çocuk babasıdır.

Behzat Kaplan
Reysaş Yönetim Kurulu Üyesi

4 Eylül 1971 yılında doğan Behzat Kaplan 1993 yılında Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliğini bitirmiştir. Çeşitli kurumlarda yaklaşık 23 sene Mekanik ve İnşaat Koordinatörlüğü yapan Kaplan, İngilizce ve Flemenkçe bilmektedir. Reysaş Lojistik ve Reysas GYO Yönetim Kurulu Üyesi olan Behzat Kaplan evli ve 1 çocuk babasıdır.

Erem Ersoy

Reysaş Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

26 Temmuz 1983 yılında Istanbul’da doğan Erem Ersoy, Saint-Benoit Fransız Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Lisans öğrenimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye bölümünde tamamlamış, ardından Yüksek Lisansa Bahçeşehir Üniversitesi Genel İşletme (MBA) bölümünde devam etmiştir. 2005 yılında Nike Türkiye’de Sales Support, 2006 yılında Equipment Merchandiser pozisyonunda, 2009 yılında da Sales Account Executive görevlerinde bulunmuştur. Askerlik sonrası NSW NOS Sales Account Executive olarak Nike Türkiye firmasına geri dönmüş olup, 2014 tarihinden itibaren de Tommy Hilfiger firmasında Key Account Manager pozisyonunda çalışmakta olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Cem Akgün
Reysaş Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

20 Haziran 1984 yılında İstanbul’da doğan Cem Akgün, 2003 yılında Connecticut Üniversitesi’nde İşletme bölümünü bitirmiş ardından 2007 yılında da Koç Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. 2008-2009 yılları arasında WMC Outdoor Reklam Ajansında Satış ve Marka temsilcisi olarak, 2009-2011 yılları arasında da Shell&Turcas Petrol A.Ş.’de Proje Analisti olarak çalışmış, 2011 yılından itibaren de Eczacıbaşı Holding’te Finans Uzmanı olarak çalışmakta olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir.