Şirketimizin uluslararası grubu; özmal, kiralık araç ve uluslararası acente ağı ile teknolojik, çağdaş, profesyonel organizasyon yapısı içerisinde müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye’ den Avrupa' nın ihracat ve ithalat hareketine önemli katkıda bulunan şirketimiz, ülke ekonomisine döviz getirisi sağlama yönünde de önemli rol oynamakta ve her yıl bu konuda ödül almaktadır. Kara taşımacılığı yanında entegre hizmet olarak tren taşımacılığı ve forwarding hizmetleri de sunmaktadır.

Şirketimiz her türlü teknolojik yeniliklerin öncüsü olmuş ve bu faydaları müşterileri ile paylaşmıştır. Tüm filomuzda bulunan araçlarda mevcut Uydu Takip Sistemi ile taşımacılık sektörüne yeni bir ivme kazandırmış ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmıştır. Müşterilerimize Uydu Takip Sisteminin web tabanlı alt hesabı kullandırılarak 24 saat ve dakika dakika izleme olanağı sunulmuş ve müşterilerin stok ve diğer maliyet kalemlerinde ciddi oranda tasarruf sağlanmıştır.

Filomuzda bulunan araçlarımızın yaş ortalaması 2 olup çekicilerimiz, Euro3, Euro4 ve Euro5  normlarında çevre dostu ve yeşil motor standartlarındadır. Filomuz 100M³ Mega Liner Treyler ve 90M³ Treyler Optima ile ağırlıklı olarak %90 Mercedes ve %10 Renault marka çekicilerden oluşmaktadır.

Ağırlıklı olarak; Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, İngiltere ve Romanya başta olmak üzere bu ülkelere otomotiv yedek parça, tekstil, elektronik eşya, hammadde gibi malzemelerin nakliyesi yapılmaktadır.

Proje taşımacılığına da büyük önem veren Reysaş bu alanda yaptığı yatırımlar ve sunduğu kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmış ve uluslararası alanda elde edilen ISO belgeleri ile hizmetini ve faaliyetini genişletmeye devam etmiştir.

Reysaş uluslararası alanda yaptığı yatırımlarına tren taşımacılığını da dahil ederek özel tip konteyner ile Avrupa’ dan Türkiye‘ ye ve Türkiye’ den Avrupa' ya düzenli demiryolu taşımacılığı başlatmış ve bu alanda başarısını ispatlamıştır.