REYSAŞ, fabrikalardan ve distribütörlerden bayilere, fabrikadan limanlara yada yurt dışına yapılacak ihracat taşımaları, limandan yada yurt dışından gümrüklü sahalara, liman veya gümrüklü sahalardan yurt dışına yapılacak taşımalar için uzman kadro ve modern oto taşıyıcı araç filosu ile hizmet vermektedir.

Reysaş, 150 özmal araç ile otomobil taşıma sektöründe de hizmet vermektedir. Mevcut filomuzda Mercedes, Renault, Ford ve Scania marka çekiciler ile Lohr, Aksoylu, Freuhauf marka römorklar bulunmaktadır.

Limanlar, gümrüklü sahalar, üretim tesisleri ve otomotiv bayileri arasında,yurtiçi ve yurtdışında hizmet üreten Reysaş’ ın tüm araçları uydu takip sistemi ile kontrol edilmektedir.

Hizmet alan tüm bayilere verilen bir şifre yardımıyla, herhangi bir aracın şase bazında konum bilgisi ve son kullanıcıya ulaşma zamanı bildirilebilmektedir.

REYSAŞ araç kiralama şirketlerine ve araç filolarına global çözümler sunuyor. Bu hizmet, kiralaması başlayan filo araçlarının dağıtımını kapsarken, kira süresi sonunda araçların geri alınmasını da sağlıyor.

Reysaş, müşterilerine verdiği tüm lojistik faaliyetlerinin her adımı için riskleri minimize edecek sigorta çeşitlerini, en düşük sigorta maliyetlerini hedefleyerek müşterilerine sunar ve sigorta yönetimini müşterileri adına takip eder.

Şoförlerimiz firmamıza ait olan Reysaş Akademi Eğitim Merkezi' nde her araç tipi için dönemsel eğitimler almaktadırlar.

“Ne kadar mükemmel otomobil üretirseniz üretin, müşteriye aynı şekilde teslim edemediğiniz sürece bunun bir önemi yoktur”  anlayışıyla dünyadaki ve Türkiye’ deki büyük otomobil üreticilerinin bayii dağıtımı, gemi tahliye ve gemi yükleme işlemleri deneyimli ve profesyonel ekiplerimizce büyük bir özenle yerine getirilmektedir.

En modern güvenlik sistemleri ile 24 saat kontrol altında olan, toplamda 150.000 m² araç depolama alanımız mevcuttur. 
Sahalarımızdan elektronik adresleme ve barkot sistemleri kullanılmakta olup, araçların sevk öncesi yer durum bilgileri şasi numarasından detaylı olarak görülebilmektedir.

Kat-i ithalatı bitmiş ve üretimi tamamlamış araçların nihai kullanıcıya tesliminden önce tüm eksikliklerinin tespiti ve giderilmesi işlemine “Pre-Delivery Inspection” PDI adı verilir.

PDI konusunda son derece uzman ve eğitimli ekipler tarafından araçlar titizlikle kontrol edilir. Demonte olarak gelen parçaların montajı yapılır. Hasar eksik parça kontrolü yapılır. Yıkama ve temizleme hizmeti verilir.