implant dis fiyatlari1xbet mobil

Yönetim Kurulu

 

DURMUŞ DÖVEN

Yönetim Kurulu Başkanı / İcracı

HASAN RASİH BOZTEPE

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı / İcracı

EKREM BURCU

Yönetim Kurulu Üyesi / İcracı

BEHZAT KAPLAN

Yönetim Kurulu Üyesi / İcracı Olmayan

ŞEREF CAN BULADOĞLU

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

CEM AKGÜN

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

 

Komiteler

 

CEM AKGÜN

Kurumsal Yönetim Komitesi Başkanı / Denetim Komitesi Üyesi

ŞEREF CAN BULADOĞLU

Denetim Komitesi Başkanı / Riskin Erken Saptanması Komitesi Başkanı

EKREM BURCU

Riskin Erken Saptanması Komitesi Üyesi

HAKAN ALAN

Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

REYSAŞ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ÖZGEÇMİŞLERİ

Durmuş Döven
Reysaş Yönetim Kurulu Başkanı

1980 yılında iş yaşamına atılan Durmuş Döven, önce Hacettepe Üniversitesi İşletme Fakültesi ardından da Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Bölümünü bitirmiştir. Maltepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi üzerine de Yüksek Lisans yapmıştır. 1990 yılında Reysaş Lojistik ve Taşımacılık firmasını kuran Durmuş Döven, lojistik sektöründen önce inşaat, ithalat, üretim gibi alanlarda faaliyet göstermiştir. Bu arada dikey entegrasyon ilkesine bağlı olarak birçok yeni yatırımı gerçekleştirmiştir. 18 Nisan 1961 yılında Ankara'da doğan Durmuş Döven evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce bilen Durmuş Döven, uçaklarla çok ilgili, pilotluğu ise bir tutkusu olarak tanımlamaktadır.

Hasan Rasih Boztepe
Reysaş Yönetim Kurulu Başkan Yrd.

11 Mayıs 1966 yılında doğan Hasan Rasih Boztepe, Kuleli Askeri Lisesini bitirdikten sonra 1988 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. 1991 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Master yapmış, 1992 yılında da İstanbul Üniversitesi Ürün Yönetimi bölümünde Doktorasını tamamlamıştır. İş yaşamına 1989 yılında Işıklar Holding’te proje mühendisi olarak başlamıştır. Birçok otomotiv firmasında yönetici olarak çalışan Boztepe, 2001 yılından bu yana Reysaş Lojistik’te Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Ekrem Burcu
Reysaş Yönetim Kurulu Üyesi

10 Temmuz 1960 yılında doğan Ekrem Burcu Hacettepe Üniversitesi İşletme bölümünü bitirmiştir. Bayındırlık Bakanlığı ve bağlı birimlerinde sırasıyla uzman, şube müdürü ve daire başkan vekilliği yapmıştır.2003 yılında kendi isteği ile Bayındırlık Bakanlığından emekli olmuştur. 2003 yılında Reysaş Lojistik grubunda çalışmaya başlayan Ekrem Burcu, Ankara Bölge Müdürlüğü ve Proje Koordinatörlüğü yapmıştır. Reysaş Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi olan Burcu, 2 çocuk babasıdır.

Behzat Kaplan
Reysaş Yönetim Kurulu Üyesi

4 Eylül 1971 yılında doğan Behzat Kaplan 1993 yılında Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliğini bitirmiştir. Çeşitli kurumlarda yaklaşık 23 sene Mekanik ve İnşaat Koordinatörlüğü yapan Kaplan, İngilizce ve Flemenkçe bilmektedir. Reysaş Lojistik ve Reysas GYO Yönetim Kurulu Üyesi olan Behzat Kaplan evli ve 1 çocuk babasıdır.

Şeref Can Buladoğlu
Reysaş Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

17 Nisan 1982 yılında İstanbul'da doğan Şeref Can Buladoğlu, Saint-Benoit Fransız Lisesi'nden sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde İşletme bölümünü bitirmiştir. İstanbul Turizm ve Mağzacılık'ta iş yaşantısına başlayan Buladoğlu, 2009-2013 yılları arasında da Dorukefe Gıda'da yönetici olarak çalışmıştır. 2013 yılından itibaren de ticaret ile uğraşmaktadır. Buladoğlu iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmekte olup, evli 1 çocuk babasıdır. 

Cem Akgün
Reysaş Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

20 Haziran 1984 yılında İstanbul’da doğan Cem Akgün, 2003 yılında Connecticut Üniversitesi’nde İşletme bölümünü bitirmiş ardından 2007 yılında da Koç Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. 2008-2009 yılları arasında WMC Outdoor Reklam Ajansında Satış ve Marka temsilcisi olarak, 2009-2011 yılları arasında da Shell&Turcas Petrol A.Ş.’de Proje Analisti olarak çalışmış, 2011 yılından itibaren de Eczacıbaşı Holding’te Finans Uzmanı olarak çalışmaktadır. Cem Akgün Reysaş GYO’nun Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir.