implant dis fiyatlari1xbet mobil

Araç taşımacılığı ile başladığı lojistik sektöründe kısa zamanda büyüyen Reysaş Lojistik  1994 yılından sonra otomobil, otomotiv milk-run, yurtiçi ve yurtdışı taşımacılığı, FMCG soğuk zincir dağıtımı, bulk taşımalar, konteyner ve tank konteyner taşımacılığı, sigara, alkollü ve alkolsüz içecek dağıtımı uluslararası ve yurtiçi demiryolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, gümrüklü/gümrüksüz depolama hizmeti hizmetleri ile ek servisleri veriyor. Yaptığı yatırımlar ile kısa sürede 700 bin m2'nin üzerinde kapalı depolama kapasitesine ulaşan Reysaş Lojistik ve bu konudaki yatırımlarına devam ediyor.

Türkiye'nin halka açık ilk lojistik firmasi olarak, en büyük 500 şirketi arasında yer alan ve bugün dünyanın dev şirketlerine, 2000 den fazla çalışanı ve 1.200 araçlık özmal kara nakliye filosu ile anahtar teslimi ve müşteriye özel lojistik hizmeti sunun Reysaş Lojistik, her gün 4.000'den fazla noktaya kara lojistik hizmeti götürüyor.

Dev kara nakliye filosunun yanı sıra 500 adede ulaşan demiryolu vagonu ve 3 tren istasyonu bulunan Reysaş Lojistik, Türkiye'nin demiryollarına da en yüksek miktarda yatırım yapan özel sektör şirketi olma unvanını elinde bulunduruyor.

Sadece Türkiye'de değil Yurt dışında da lojistik aktivitelerini yürüten Reysaş Lojistik, başta otomotiv sanayi olmak üzere birçok sektöre uluslararası nakliye hizmeti de veriyor.Başta Almanya ve İngiltere olmak üzere birçok Avrupa ülkesine fulltruck ve parsiyel taşıma hizmeti yapıyor.