implant dis fiyatlari1xbet mobil

Türkiye, çoğrafi konumu nedeniyle doğal bir aktarma merkezi. Bu özellik, lojistik sektörünün önündeki en önemli fırsat olmaya devam edecek. Lojistik devlerinin CEO'ları da bu konuda hem fikir.

İran'a dönük ambargonun gevşetilmesi, sektör uzmanlarına göre önemli fırsatlardan bir diğeri. Bölgeye dönük ihracatın canlanmasıyla lojistik sektörünün de olumlu etkileneceğini belirten Reysaş Yönetim Kurulu Üyesi Egemen Döven, "Önümüzdeki birkaç ay için İran ambargosunun kalkmasını dikkatlice izleyeceğiz." diyor.

Eğer olumlu yönde bir gelişme olursa bölgeye odaklı ayrı bir birim hayata geçicereklerini söyleyen Döven, sözlerini şöyle sürdürüyor;

"AB pazarının kısa vadede çok canlanmasını beklemiyoruz ama burada da 9 yıldır hiç kesintiye uğratmadan yaptığımız demiryolu taşımalarını büyüteceğiz. Reysaş olarak önümüzdeki dönemde nakit akışı stabil olan işlere odaklanmaya devam edeceğiz. Mevcutta Türkiye genelinde 22 adet inşaatımız devam ediyor. Bunların 19 adeti  depo, ikisi otel ve bir adet de ofis yatırımımız var. Bilindiği üzere 1 yıliçindeki hedefimiz 1 milyon metrekare alana ulaşmış olmak. Depoculuk sektöründeki lider pozisyonumuzu bu yeni depo yatırımlarıyla daha da pekiştireceğiz. Bu depolara yaklaşık olarak 315 milyon TL yatırım yapılıyor olacak. Diğer yatırımları da ekleyince önümüzdeki bir yıldaki yatırım tutarımız 400 milyon TL'yi geçmiş olacak."