implant dis fiyatlari1xbet mobil

Reysaş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Egemen Döveni forklift ve depo ekipmanları kiralama sürecini Mayıs 2014'de kurdukları 'Emir İstif' ile tamamladıklarını söyledi.

Reysaş'ın, sektöre katma değerli hizmet için iş makinesi tedariki, kiralanması satışı vb. amacıyla kurduğu Emir İstif hizmete girdi. Reysaş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Egemen Döven, uluslararası arenada lojistik alanda öncü bir firma ve marka olarak 'komple çözüm' hizmeti sunarken, müşteriye özel hizmet alternatifleri üreterek sektörün hizmet ve servis kalitesini sürekli yükseltmek ve en yeni teknolojileri kullanmak hedefinde sahip olan Reysaş'ın bu aşamadaki son halka olan forklift ve depo ekipmanları kiralama sürecini mayıs 2014'de kurduğu Emir İstif ile tamamladığını bahsetti.

Sektörün önemli fırsatlarından birisinin de bütünleşik ve entegre çözümlerdeki gelişmeler olduğunu ifade eden Döven, "Yaklaşık 30 yıldır lojistik hizmetlerin her noktasında hizmet veren Reysaş, kurduğu Emir istif ile tecrübesini ekipman kiralama sektöründe de kullanmaya başlamıştır.Emir istif müşterilerin mevcut tedarik süreçlerinin iyileştirilmesi, yeni tedarik zinciri süreçlerinin kurgulanması ve uygulanmaya geçirilmesi konusunda da danışmanlık hizmetleri vermektedir.Proje öncesi yapılan fizibilite ile işe ve müşteriye en uygun sistem ve ekipmanlar, alınacak ortak karar ile tespit edilmektedir.Bu tip müşterek çalışma müşterilerimize ciddi maliyet avantajları sağlamaktadır.Hedefimiz tüm süreçlerde çözüm ortağı olmak ve üstün performanslı, ekonomik iş makineleri ve ekipmanları ile yüksek katma değer sağlamaktadır" dedi.