implant dis fiyatlari1xbet mobil

 Türkiye'nin öncü firmalarından olan Reysaş için demiryolunun ayrı bir önemi var. Yıllardır bu alanda yaptığı yatırımlarla dikkat çeken firma, demiryoluna güveniyor ve sahip çıkıyor. Reysaş Demiryolu müdürü Onur Göllü ile sektörün durumunu ve sorunlarını konuştuk. 

Demiryolu lojistiğinde nasıl bir hizmet portföyünüz var?

Reysaş Grubu, demiryolunu çok önemsemekte ve bunu yarının işi olarak görmekte yatırımlarına da devam etmektedir. Reysaş'ın demiryolu taşımacılığındaki portföyünü iki ana başlık olarak inceleyebiliriz.

Yurtdışı Demiryolu; Reysaş bu konuda Türkiye'deki en büyük servis vericisidir. Sahibi olduğu 450 konteyner, yurtdışı demiryolu hizmetini kolaylaştırmak ve müşterilerine daha iyi hizmet vermek için yapılan Köseköy, istasyonu, yine bu bağlamda ileriki yatırım planı içerisine aldığı ve bunun için arazisini satın aldığı Çatalca istasyonu ve çalışan bazı TCDD istasyon alanlarında Top Lifter yatırımları ile diğer firmalardan farkını ortaya koymaktadır.

Yurtiçi Demiryolu; bu konuda da Reysaş diğer rakiplerine göre açık ara önde olup, en büyük özelliği müşterilerine demiryolunun tüm hizmetlerini sunmasıdır. Kendi konteyneri ile hizmet vermekte, kendi istasyonunda yüklemeyi ve boşaltmayı gerçekleştirmekte, bu taşımaları da kendi vagonları ile yapmaktadır.