implant dis fiyatlari1xbet mobil

Reysaş Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven, yaptıkları yatırımlarla kısa sürede 1 milyon metrekare kapalı depolama kapasitesine ulaştıklarını belirterek, “Depolama alanında yatırımlarımıza halen devam ediyoruz” dedi.

REYSAŞ DEPO YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR

Reysaş Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven, 1990 yılında araç taşımacılığı ile başladıkla- rı lojistik sektöründe kısa zamanda büyüyüp araç taşımacılığı, otomotiv milk-run ve otomotiv üretim bandı beslemesi, yurtiçi ve yurtdışı taşıma- cılık, akaryakıt , uçak yakıtı, LNG, LPG, CNG, madeni yağ taşımacılığı, FMCG soğuk zincir dağıtımı, gıda taşımacılığı, konteyner ve tank kon- teyner taşımacılığı, sigara, alkollü ve alkolsüz içecek dağıtımı, uluslarara- sı ve yurtiçi demiryolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, gümrüklü/ gümrüksüz depolama hizmetleri ile ek servisleri vermeye başladıklarını söyleyerek, “Yaptığımız yatırımlar- la kısa sürede 1 milyon metrekare kapalı depolama kapasitesine ulaş- tık ve bu konudaki yatırımlarımıza halen devam ediyoruz” dedi.
2006 yılında İMKB’de işlem görme- ye başlayarak Türkiye’deki ilk ve tek halka açık lojistik firması unvanını aldıklarını belirten Döven, “2010 yılında Reysaş GYO İMKB’de işlem görmeye başladı. Reysaş bugüne gelindiğinde bin 750 özmal TIR, 3 bin kiralık TIR, 7 demiryolu istasyo- nu, bin vagon, bin tren konteyneri, 36 depo, 1 milyon metrekare kapalı depolama alanı, 13 adet TÜVTÜRK muayene istasyonları işletmesi, 600 adet istif makinası ve 3 adet Hilton Oteli’ne sahip büyük bir yatırım ve organizasyon şirketi konumunda bulunuyor” diye konuştu.
Reysaş olarak; 1998’den beri tehli- keli madde taşımacılığında bir çok ürün grubunda sektördeki bir çok firmaya hizmet verdiklerine işaret eden Döven, “Ülkemizde ADR standart ve yönetmeliklerinin ko- nuşulmadığı o dönemlerde bile biz

yurtdışındaki üreticilerden ADR’li tankerler alarak bu hizmeti gerçek- leştiriyorduk. ADR’nin bir standart- lar zinciri olduğunu düşünürsek; bunun bir aracın üretiminden, üre- timinde kullanılan mamül ve yarı mamullerinin de üretim süreçlerini kapsayan ve sadece araç ve ekip- man standartları ile bağlı olmayıp dolum boşaltım noktaları, çalışan- ları ile hizmet alan ve verenler ara- sında nihai tüketicilere kadar geniş bir kapsamda toplumsal bir kültür olarak değerlendirilmeli” şeklinde konuştu.

 

“GÜNEŞ ENERJİSİ YATIRIMLARIMIZ SÜRECEK”


Depo çatısında güneş panelleri ile elektrik üretimi yapan Türkiye’de çatı üzerinde kurulmuş ilk ve en büyük GES tesisini hizmete alan firma olduklarının altını çizen Döven, “Depo sayımızın fazlalığı ve depo yatırımlarımızın devam etmesi sebebiyle 2016 ve takip eden yıllarda güneş enerjisi yatırım- larımız da devam edecek. Erzincan Hilton otelimizi 2015 yılında faali- yete geçirdik, Eskişehir Hilton oteli- miz de 2016 yılı içinde faaliyete ge- çecek. Bunların dışında Çamlıca’da 2 ofis binası inşaatı ve farklı lokas-

yonlarda depo inşaatlarımız halen devam ediyor” dedi.